HAKKIMIZDA

2018 yılında "Takviye edici gıda üreten ve pazarlayan firmaların ürünlerini sahada doktor,eczane,firma bazında takibini yapmak ve raporlamak ve dünya standartlarında çözümler üretmek “ilkesi ile yola çıkan retasi.com hızla büyüyerek müşterilerine verdiği güvenle sahasında hak ettiği yere ulaşmanın gayreti içindedir.

Sahasında benzeri olmayan bu yazılım firma ürünlerine ait reçetelikler üzerindeki QR BARKOD’ları eczanelerin sisteme tanıtması ile kısa mesajlar oluşturarak ürünlerin takibini sağlar.

 

Retasi.com tamamen ürünü sahada takip edecek bir yazılım mantığı ile tasarlanmış ve bu takibi yapacak kullanıcıya da yazılımsal basitleştirmeler  sunarak kullanım kolaylığı sağlamıştır.

 

Günümüzde pazarlama işi ile uğraşan bir çok firma personel verimi yetersizliği yüzünden bir çok çalışanı ile yollarını ayırmak zorunda kalmıştır.Ürününü çalışanın  satış grafiği  üzerinden  değerlendiren firmalar için tasarlanan retasi.com personel verimliliğini arttırarak firmalara daha anlamlı değerlendirmeler yapma fırsatı sunmaktadır.

 

Uzman yazılım kadrosu ile 7/24 saat hizmet veren retasi.com ekibi müşterilerine çözüm üreten anlayışı ile destek vermeye devam edecektir.